משרדי תיווך מומלצים לשנת 2022

בשוק של 2022, אשר מאופיין בשינויים ודינמיות, אך נותר יציב מבחינת העלייה המתמדת של ערך הדירות וכמות ההזדמנויות לרווחים עבור מוכרים ומשכירים, קשה לפעמים לבחור כיצד למכור או להשכיר את הנכס.

נכסי נדל"ן אפשר למכור באופן עצמאי על ידי פרסום ושיווק של בעל הנכס, תוך יצירת קשר ישיר עם השוכרים או הקונים הפוטנציאליים והתעסקות שוטפת עם העסקה על כל צדדיה, לאורך כל השלבים שלה.

מצד שני, כאשר אתם מעוניינים למכור או להשכיר את הנכס שברשותכם, אך לא יודעים כיצד לגשת לדבר מפאת חוסר ניסיון בתחום, או במידה ואתם לא מעוניינים להתעסק בפרסום, אתם יכולים לבחור באפשרות המועדפת של ביצוע העסקה דרך משרד תיווך.

משרד תיווך מתמחה בפרסום ושיווק של נכסים, ומוצא עבורכם קונים פוטנציאליים אשר מעוניינים בנכס שאתם מוכרים או משכירים, ולמעשה מספק עבורכם את התוצר הסופי והמוגמר, ללא עבודה שדורשת זמן ארוך מצדכם.

רוב המשרדים מספקים את שירות התיווך בתמורה לעמלה מתוך העסקה, שבדרך כלל מגיעה לכדי 1% עד 2% מרווחי העסקה. עמלה זו מהווה את השכר עבור אנשי המקצוע שפועלים במשרד: יועצים, עורכי דין, רואי חשבון, קבלנים, אדריכלים, שמאים ועוד. עם זאת, יש לשאול את המשרד הספציפי לגבי דרישת העמלה שלו.

לאחר שהחלטתם לבחור במשרד תיווך לעסקת המכר או ההשכרה שלכם, חשוב לבחור משרד שיתאים לכם. כדי לדעת אם משרד התיווך יגשים את הציפיות שלכם, מומלץ לבדוק את הקריטריונים הבאים:

  • רמת הזמינות של משרד התיווך ואיכות שירות הלקוחות שלו
  • רמת המקצועיות בתחום
  • שנות הוותק והניסיון בתחום הנדל"ן והתיווך
  • רמת ההיכרות עם השוק המקומי
  • המוניטין של המשרד ורמת שביעות הרצון מהלקוחות הקודמים שלו
  • עמלת התיווך שמשרד התיווך דורש
  • ולבסוף – עומק הקשר האישי ותחושת הנוחות אשר אתם מרגישים עם יועצי משרד התיווך.

לאחר שבחנתם את הקריטריונים המומלצים לבחירת משרד תיווך, הכנו עבורכם רשימה של משרדי התיווך המומלצים לשנת 2022:

זירו מתווכים: משרד התיווך ממוקם בתל אביב ופועל באיזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים. למשרד קיים רישיון מאומת והוא בעל ניסיון של מעל 15 שנים. המשרד מספק שירותים של מכירת דירות, השכרת דירות, השכרת נדלן מסחרי, מכירת נדלן מסחרי. משרד התיווך מספק שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, וזמין עבור הלקוחות. מחיר השירות שמספק המשרד הוא בהתאם לסיכום, וניתן ללא עמלות לבעלי נכסים. 

רדיוס נדל"ן: למשרד רישיון מאומת, והוא מספק התייעצות ללא תשלום. המשרד פועל באזור גבעתיים ורמת גן, ועוסק במכירה ובהשכרה של דירות, ובמכירה ובהשכרה של נדל"ן מסחרי. המשרד עוסק הן במכירה ובהשכרה של דירות ובתים מיד שנייה, והן במכירה ובהשכרה של דירות ובתים חדשים. למשרד 10 שנות ניסיון. בעל העסק מתמחה בתיווך נדל"ן, בניהול משא ומתן וביצירת גישור בין הצדדים.

זמיר נדל"ן: המשרד פועל ביפו, דרום תל אביב, בת ים, חולון וראשון לציון. המשרד עוסק בתיווך ושיווק של נכסים, פרויקטים של תמ"א 38 והתחדשות עירונית, ודירות למכירה ולהשכרה. המשרד בעל וותק של שנתיים בתחום, ועובד עם גורמי נדל"ן מקצועיים בשוק.

שלומי צדוק – מניב נכסים: משרד תיווך עצמאי בקרית אונו, עם 18 שנות וותק. אנשי המשרד מתמחים בכל סוגי הנכסים, ובעלי ניסיון בהשכרה, מכירה וניהול של נכסים. המשרד מספק שירות הערכת נכס ללא עלות והתחייבות. השירות שהמשרד מספק כולל עורכי דין, שמאים, קבלי בניין ושירות שיפוצים.

יוזמה: משרד התיווך פועל בירושלים ובעל רישיון מוסמך. המשרד מספק שירות אישי ודיסקרטי, ובין בעלי המקצוע בו עוסקים עורכי דין מומחים למקרקעים, אדריכלית, בנקאי, שמאי מקרקעין וקבלן שיפוצים. המשרד מספק ייעוץ חינם ושאינו מחייב.

תיווך רימקס: המשרד בעל רישיון מאומת, וותק של מעל 30 שנים. המשרד פועל באזור בת ים, חולון ויפו, ומספק התייעצות ללא תשלום. המשרד עוסק במכירה והשכרה של דירות, ומכירה והשכרה של נדל"ן מסחרי.

לסיכום, במאמר זה הצגנו עבורם את משרדי התיווך המומלצים לשנת 2022. חשוב לזכור שכאשר בוחרים משרד, יש לבחון את שנות הוותק, הניסיון של בעלי המקצוע במשרד, המקצועיות שלהם בשוק הספציפי בו אתם מעוניינים למכור או להשכיר את הנכס שלכם, ואת סוג השירות אשר הוא מספק. כמו כן, מומלץ לבחור במשרד שיווק אשר מתמחה באזור הספציפי שבו אתם מעוניינים למכור או להשכיר את הנכס שלכם.