משרדים קבועים VS משרדים לפי מודל שעתי

עולם העסקים תוסס ודינאמי וכל הזמן יש בו שינויים או התאמות לפיתוחים חדשים שהמטרה שלהם היא התאמה למציאות משתנה ותנודתית. כיום, יש לא מעט נותני שירותים במיקור חוץ והרבה מאד אנשים עובדים מהבית, בין אם כשכירים ובין אם כבעלי עסקים בעצמם. 

מי שמחפש להשכיר משרדים באזור המרכז או בכל מקום אחר, יכול לגלות כמה וכמה אפשרויות של שכירת משרדים וכך להתאים את המשרד ואת חוזה ההשכרה לצרכים והדרישות שלו וגם לא מעט לנוחות האישית שלו כבעל עסק. 

אחת ההתלבטויות המוכרות והנפוצות היא האם לשכור משרדים באופן קבוע ולטווח ארוך או שמא עדיף לשכור משרד לפי שעה. לכל אחת מהאפשרויות האלה יש את היתרונות, החסרונות והמאפיינים שלה וכל בעל עסק צריך לבחון לעומק את פרטי החוזים השונים על מנת להבין מה יהיה יותר טוב ונכון עבורו.

 

שכירות של משרדים קבועים 

משרד קבוע, כשמו כן הוא, הופך להיות דומה מאד לכזה שהוא בבעלות של מי ששוכר אותו. הוא יכול לעצב את המשרד כפי שמתאים להעדפות האישיות שלו וכפי שיאה לתחום העיסוק שלו. הוא לא יחלוק את המשרד עם אדם נוסף וכנראה שעבורו תהיה חשיבות להצגת הקביעות של המשרד. 

יכול להיות שיהיה מדובר בבעל מקצוע שרוצה לשדר ללקוחות שלו יציבות, רצינות ומקצועיות וייתכן שמעבר בין משרדים עלול לפגום ברושם זה ולהותיר את הלקוחות או את המתעניינים באי ודאות או מחוסרי ביטחון מקצועי. אם אתם מחפשים משרדים להשכרה בהוד השרון למשל, אפשר למצוא לא רק באזור התעשייה של העיר אלא גם במרכז העיר הישן ואפילו כחלק ממשרדים אחרים וזו תהיה החשיבות של משרד קבוע. 

האם זה מתאים לכל בעל עסק? לא בהכרח. על מנת לקבל את ההחלטה צריך גם להכיר את האפשרות האחרת.

 

מה זה אומר משרדים לפי שעה? 

שכירות משרד לפי שעה - בדיוק כפי שזה נשמע, זה הגעה לחלל עבודה שהוזמן מראש ושולם על פי הסכם זה או אחר ולשהות בו במשך אותו פרק זמן שבו מותר. 

מכאן קל להבין שהמשרדים האלה משרתים כמה וכמה בעלי מקצוע או אנשי עסקים ולכן לא יהיה במשרד עצמו שום אלמנט של שייכות קבועה לאדם זה או אחר. 

ברוב המקרים יהיה מדובר בבחירה של משרד על פי הגודל שלו כאשר מה שיהיה במשרד זו עמדת עבודה שתכלול שולחן וכיסא, חיבור לרשת האינטרנט ושירותים נוספים כפי שיידרשו באופן פרטני. 

חשוב לבדוק האם מדובר במשרד קבוע או בכזה שמושכר לפי שעה וכך לבחון את כל המאפיינים ולקבל את ההחלטה האם המשרד מתאים לדרישות של מי שצריך אותו. יתרון עבור איש עסקים אחד יהיה חסרון עבור האחר ולכן יש חשיבות לבחירה אישית.

עשוי לעניין אותך

השקעות נדל"ן בחו"ל

השקעות נדל"ן בארצות הברית

כל המידע על דירה בהנחה