כך תקנו דירה בשוק הישראלי בבטחה

העסקה הכי גדולה והכי משמעותית שהאזרח הישראל עושה בכל החיים שלו זו קניית דירה. כשאנחנו באים לקנות דירה אנחנו למעשה נפרדים מהון ראשוני בסכום גבוה כאשר לרוב מדובר בחסכונות של שנים ארוכות. עדיין זה הכסף הקטן של הדירה. כי יתרת הסכום לאחר ההון העצמי הוא לרוב סכום שאין לאף אחד מזומן ביד.

לשם כך אנחנו מתחייבים לתשלומי משכנתא חודשיים שעתידים ללוות אותנו משך שנים ארוכות ואפילו חלק משמעותי מכל החיים שלנו.

על כן, לפני שבכלל קופצים למים העמוקים הללו של שוק הנדלן הישראלי, חובה להתנהל בבטחה, לבדוק את כל האפשרויות הקיימות וכמובן לא לוותר על ייעוץ מקצועי עם אנשים שיודעים ומבינים את שוק הנדל"ן, יודעים לזהות את נקודות התורפה וגם מסוגלים להבחין בעסקאות משתלמות שעליהם אכן כדאי לכם ללכת.

סוכני נדל"ן שסוללים עבורכם את הדרך לבית משלכם

ההמלצה שלנו היא לא לוותר על ייעוץ מקצועי של סוכן נדל"ן על מנת שאכן הקנייה תיעשה  בצורה הכי חכמה וגם הכי בטוחה.

כאשר אתם פונים אל סוכן נדלן אתם למעשה מוסרים לידיו את המשימה לבדוק עבורכם את האפשרויות ולבחור עבורכם את הנכס שיענה באופן הכי מדויק לצרכים שלכם ולחלומות שלכם. לא תמיד אתם תמצאו מיד את דירת החלומות שלכם אך אפשר בהחלט לומר כי סוכן נדל"ן מומחה שיש לו ניסיון בתחום והוא מכיר את האפשרויות השונות, הוא זה שידע להציע לכם את העסקאות הכי נכונות עבורכם והוא גם ידע מאילו עסקאות להרחיק אתכם.

כך שבהחלט שווה להפקיד את המלאכה בידיים המקצועיות של מתווך או סוכן נדל"ן.

לא מתקדמים בלי ליווי עורך דין

אז עד עכשיו דברנו על איתור מדויקת של נכס בטוח. חשוב לציין כי גם לאחר שכבר יש לכם נכס בטוח, אתם חייבים עדיין להישאר זהירים ולא למהר. אף פעם אל תסגרו עסקת נדל"ן בלי ליווי של עורך דין. עורך דין נדל"ן הוא זה שידע לנווט אתכם לכל אורך הדרך וזאת כדי להבטיח לכם קנייה בטוחה, נכס שהוא אמין לחלוטין וכזה שאכן שווה את ערכו.

אנשים שמנסים לדלג על השירות הזה של עורך דין מוצאים את עצמם לפעמים עם בעיות שונות בנכס כמו רישום לא תקין בטאבו, בעיות בנייה, ליקויים שונים ועוד שלל תקלות אפשריות שיכלו בהחלט לדלג עליהם ולפתור אותם לפני חתימת החוזה, בעזרת עורך הדין שהיה מעיר את עיניהם בעניין.

חשוב לציין כי לא רק בקניית דירה יד שנייה יש להיעזר בעורך דין. גם אם זו דירה חדשה מקבלן, עדיין אין לוותר על ליווי של עורך דין כדי שהכול ייעשה על פי חוק.

עורך דין קניית דירה מקבלן מלווה אתכם גם בקניית דירה חדשה מקבלן כדי שהקנייה תהיה הכי בטוחה.